HİZMETLERİMİZ

01.03.2012 tarihinden bu yana Salih Oto Özel Ford Servisi olarak teknik donanımımız, orjinal Ford IDS arıza tespit cihazlarımız ve uzman kadromuz Ford teknolojisini ve kalitesini 7/24 acil servisi ile sizlere tanıtmak için hizmetinizdeyiz.

SERVİS
SERVİS HİZMETLERİMİZ

ARAÇ BAKIMI

Salih Topçil otomotiv, aracinizin üretiminde oldugu kadar bakim ve onarimina da önem verir. Son derece profesyonel servis ekip ve teknisyenlerimiz, Ford marka aracinizin performansi ve güvenli bir sürüs saglamasinin yaninda, ikinci el degerini de en üst düzeyde korumaniza yardimci olur.

01.

KAPORTA BOYA

Kaza veya hasar durumunda aracinizin Salih Oto Ford Servisi'ne götürülmesini talep ediniz. Her türlü boya kaporta onariminiz yetkili servisimiz tarafindan Ford Otosan mühendislik sartnamelerine göre onarilsin, boya kaporta garantiniz sorunsuz devam etsin. Yetkili servisimizde araçlarimizin onarimlari teknik egitimli Ford teknisyenleri ile ve orjinal yedek parçalar kullanilarak yapilir.

02.

BOYA

Salih Oto boya birimimizde amacimiz aracinizin ilk günkü parlakligini saglayip matlastirmayi ortadan kaldirmaktir.

03.

ROT BALANS

Rot-balans ayari yaptirmak için servise giren araç, ünce düzgünce yanastirilip lastiklerin durumuna bakiliyor. Sonra, ekseninde çevrilmek suretiyle jantta vuruk veya lastiklerde tel kirikligi olup olmadigi güzden geçiriliyor. Sükülen lastikler bilgisayarla balans makinesinde 55 kilometre hizla dündürülüp ayar ediliyor.

04.

PASTA CİLA

Bu islem yüzeysel ve ince çizikler için geçerlidir. Aracinizda derin çizik yok ise ve çiziklerin miktari fazla ise yaptirdiginizda boya düzgün görünüme kavusur.

05.

YEDEK PARÇA

Yedek parça ekibimiz tüm müsterilerimizin tam anlamiyla memnun olarak servisimizden ayrilmalarini saglamak için çalismaktadir. Bunun için de servisimizde daima orijinal yedek parça kullanilmaktadir.

06.

MEKANİK

Salih Oto mekanik bölümümüzde uzman mekanikerler tarafindan araciniza orjinal yedek parça kullanimindan sonra araciniz test edilerek siz degerli müsterilerimize teslim edilmektedir.

07.

ELEKTRONİK

Elektronik ile ilgili a’dan z.’ye her türlü sorununuza garantili bir sekilde hizmet vermekteyiz.

08.